День святого Миколая

Справжнє свято з аніматорами та подарунками влаштували благодійники спільно з волонтерами Черкаського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» для пацієнтів дитячого відділення обласного протитуберкульозного диспансеру. Заздалегідь у листах до Святого Миколая діти розповіли про свої мрії і кожен отримав саме той подарунок, про який мріяв. Так діти відзначили День святого Миколая. Однак зупинятися на цьому ентузіасти-благодійники не збираються. На черзі – влаштувати подібні новорічні свята для вихованців дитячого центру «Теремок», для підлітків, яких торкнувся ВІЛ, а також для немовляток із Будинку малютки. Усе необхідне для цього зібрано.

–                  Черкаське відділення мережі ЛЖВ опікується різними категоріями дітей (ВІЛ-інфікованими, хворими на туберкульоз, дітьми із кризових родин та внутрішньо-переміщених осіб, тими, які обділені батьківською увагою). Часто це – діти з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей, а також сироти.  Новорічні свята мають бути дивом для кожної дитини. Тому ми шукали тих, хто погодиться це диво створити, – розповідає < strong>координатор проектів ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Тамара Борисова.

Пошук благодійників здійснювали по-різному: закликали фейсбук-користувачів, надсилали листи-прохання підприємцям, шукали серед своїх знайомих. І таки знайшли! Людей, які навіть без піару погодилися стати «миколайчиками», для діток. Таким чином, жодна дитина із означених категорій не лишиться без свята та подарунка.

–                  Благодійники – це абсолютно різні люди – і ІТ-компанія SPD-Ukraine, які закупили подарунки, і клуб «День народження», аніматори якого влаштували свято, і департаменти соціального захисту та інформаційного забезпечення, які посприяли в проведенні акції, і приватні особи – Олена Ткаченко, Андрій Береза, Таня Усіченко та інші наші друзі, які позносили подарунки. Дякуємо всім. І віримо, що кожному, хто допоміг відчути свято цим дітям, життя віддячить сторицею, – говорить Тамара Борисова.

Яндекс.Метрика