Дитячий табір "Життя на 100%"

Цього літа у "Світанку" стартував наш літній дитячий табір "Життя на 100%"!!! Майстер-класи, психологічні тренінги, фотосесії, ігри, аніматори, природа, пляж - нашим підліткам можна тільки позаздрити) І вам бажаємо провести літо з легкістю і користю!)

Волонтерами ГО «Перехрестя» цього літа, за виділенні кошти департаментом соціальної політики ЧМР,  був організований та проведений чотириденний, виїзний табір «Життя на 100%» для 20 дітей-підлітків з інвалідністю, груп ризику.

Табір «Життя на 100%» був орієнтован на формування в підлітків лідерських якостей та навичок, здорового способу життя. Діти отримали можливість працювати в команді, розвинути в собі нові навички, відкрити цікаві та нові знання, знайти нових друзів.

Кожен день був насичений різноманітними заходами, яркими враженнями, емоціями та спілкуванням. Молоді учасники приймали участь в командних іграх, інтерактивно вивчали англійську мову із представниками Черкаського молодіжного ресурсного центру та волонтером з Корпусу Миру, пройшли «Мотузковий курс», вчилися казати «ні» на майстер-класі від психолога Анни Харченко, практикувалися в ораторському мистецтві із черкаським актором Олесем Павліченко. Прийняли участь в тренінговому занятті «Успішна людина, яка вона? Що таке успіх.» психолога Вікторії Дорошенко, спробували себе в образі «стиляги» на фотосесії від ArtphotoStudio ім. Ольги Шевченко.

Яндекс.Метрика