РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ НА ПОТРЕБИ КЛІЄНТІВ НА РІВНІ РЕГІОНІВ

13 лютого 2015 року в місті Київ  пройшла робоча зустріч з питань швидкого реагування на потреби клієнтів на рівні регіонів.

В заході прийняли участь фахівці регіональних організацій, що працюють в сфері протидії ВІЛ/СНІД.

Метою робочої зустрічі було активізування та розширення партнерських взаємовідносин з ВІЛ-сервісними організаціями для швидкого реагування на потреби ВІЛ-позитивних клієнтів в регіонах у випадках порушення права на отримання належних послуг з догляду та лікування.

Захід проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення системи охорони здоров’я» (ACCESS).

•Проект стартував в лютому 2013 року за ініціативи ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ”. Наразі проект впроваджується Благодійною організацією «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» через ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за фінансової підтримки  Федерального агентства США Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) в рамках Надзвичайного плану президента США по подоланню ВІЛ/СНІДу (PEPFAR)»;
 
•Метою проекту є підтримка функціонування системи раннього попередження порушення доступу ВІЛ-спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ, шляхом реєстрації, моніторингу та веденню такого роду випадків;
 
•Цільова група проекту – клієнти Телефону довіри, які мають запит щодо дефіциту АРВ-препаратів та препаратів для лікування опортуністичних інфекцій, проблем діагностики та лікування ВІЛ-інфекції (в тому числі, щодо порушення прав пацієнтів на отримання медичної допомоги), ко-інфекції ВІЛ/ТБ, ВІЛ/ВГС/ВГВ, замісної терапії; інших проблем, що спричиняють перешкоди у лікуванні ВІЛ-позитивних людей та порушують права пацієнтів на отримання медичної допомоги.
 
•З 2015 року для клієнтів доступна електронна анкета на сайтах:
http://www.helpme.com.ua/ru/arv-poll/default.html
http://www.saapf.kiev.ua/ua/start

 

Яндекс.Метрика