Рятувальники поспілкувалися з маленькими пацієнтами Черкаського онкоцентру

 Днями в усьому світі в чергове говорили про проблеми онкохворих дітей. Статистика захворюваності на рак вражає – щороку онкологічні хвороби виявляють у 160 тисяч українців, близько тисячі з них – діти. Проте у маленьких пацієнтів на думку лікарів-онкологів є більше шансів на повне одужання, оскільки дитячий організм швидше відновлюється.

 Юні пацієнти дитячого відділення Черкаського онкологічного центру – справжні герої, оскільки мужньо борються зі своєю хворобою. На жаль, поєдинок з раком досить тривалий і тягнеться місяцями, а інколи й роками. В цей час діти відірвані від зовнішнього світу, тож благодійники намагаються хоч якось розфарбувати їхнє життя. Не лишаються осторонь і рятувальники. Співробітники Управління ДСНС у Черкаській області спільно з Черкаським обласним відділенням «ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ», завітавши до лікувального закладу, влаштували для пацієнтів дитячого відділення онкоцентру знайомство з професією рятувальника, ігри та майстер-класи, а прощаючись пригостили дітей солодощами.

  - Ці діти перебувають у надзвичайно складних обставинах, адже їм доводиться витримувати те, що витримає не кожен дорослий і лікуватись протягом дуже тривалого часу. Візит рятувальників – це яскраві емоції, можливість хоча б на деякий час забути про біль, а ще – хороший приклад того, як варто боротися за життя, - коментує представник Черкаського обласного відділення «ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Тамара Борисова.

 Після розповідей про будні рятувальників, перегляду тематичного мультфільму про вибухонебезпечні предмети, пізнавальних ігор, присвячених пожежній тематиці та спільних занять з орігамі, рятувальники побажали дітям швидкого одужання та сфотографувалися на згадку.

 https://www.youtube.com/watch?v=uNEu6zwMl0E&feature=youtu.be

 

 

Яндекс.Метрика