RESPECT

У Черкасах відбувся перший одноденний тренінг «Формування толерантного ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику», учасниками яких став медичний персонал обраних пілотних закладів охорони здоров’я Черкас та області. Усього таких тренінгів заплановано 30 за період з листопада 2015 року по травень 2016 року. Вони реалізовуються у рамках проекту < strong>< em>RESPECT< strong>< em> – «Зменшення стигми та дискримінації, пов`язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Під час тренінгу організатори – представники ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» – намагалися допомогти медикам оволодіти достатнім обсягом знань про ВІЛ-інфекцію, про перебіг захворювання та сучасні підходи лікування пацієнтів з ВІЛ, методи захисту від інфікування ВІЛ на робочому місті для пацієнта та медичного працівника, питання постконтактної профілактики.

–      Це сприятиме подоланню хибних уявлень, суджень та страху перед ВІЛ. Можливо, комусь це дивно, але така проблема серед медпрацівників досі існує. Однією з причин її є недостатнє інформування про ВІЛ. Над цим ми і працюємо з медиками. Варто зазначити, що вони охоче черпають інформацію, йдуть назустріч, що вже дає перші результати, – говорить координатор проектів ЧОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Тамара Борисова.

Проект RESPECT має на меті формування толерантного ставлення до представників груп найвищого ризику та людей, які живуть з ВІЛ, серед медичних працівників. Почав запроваджуватися у Черкаській області у вересні цього року. Проект впроваджується Черкаським обласним відділенням Всеукраїнського благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Він став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Яндекс.Метрика