Перші успіхи

Завдяки проекту RESPECT,  метою якого є формування толерантного ставлення до представників груп найвищого ризику та людей, які живуть з ВІЛ серед медичних працівників, – пацієнтам із ВІЛ-позитивним статусом уже легше зізнаватися про це.

–                   Я потрапила по «швидкій» в гінекологічне відділення однієї з черкаських лікарень. Уперше набралася сміливості і сказала про свій статус. Прямо на гінекологічному кріслі. Лікарі вперше поставилися до цього адекватно: не злякалися і подякували за те, що я знайшла сили і попередила їх, – розповідає < strong>клієнтка організації ЧОВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ». – Після операції до мене теж чудово ставилися, людяно, я б сказала. Тому я вдячна проекту RESPECT за те, що фахівці роблять мене сильнішою, і за необхідності я можу сказати про свій статус, а також за те, що проводиться робота з медиками і оточенням, і люди тепер не так вороже ставляться до тих, кого торкнулася проблема ВІЛ. 

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України», що впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей проект став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Яндекс.Метрика