Семінар-тренінг молодих волонтерів

«Ефективна діяльність громадськості з питань протидії ВІЛ-інфекці/СНІДу»- під такою назвою  районна організація Товариства Червоного Хреста за підтримки відділу освіти організувала та провела навчальний тренінг для учнівської молоді та педагогів. Захід проведено в рамках проекту підготовки волонтерів «Рівний-рівному» з метою утвердження здорового способу життя, попередження негативних явищ в молодіжному середовищі та суспільстві.

        

Учасники конференції – а це учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл району, вихованці центру підготовки та перепідготовки робітних кадрів та студенти середніх спеціальних навчальних закладів, соціальні педагоги - мали нагоду поглибити та перевірити свої знання з  питань попередження ВІЛ/СНІДу, з тим щоб донести їх своїм одноліткам, друзям, рідним, проводити навчання в школах. З глибокою зацікавленістю присутні працювали з представником Черкаського відділення  благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВС» Аліною Кравчук (керівник Олена Стрижак), лікарем-інфекціоністом  Володимиром Морозовим, головою районної організації Товариства Червоного Хреста Володимиром Слиньком.  Вони в дохідливій формі донесли до слухачів інформацію про причини виникнення та поширення ВІЛ/СНІДу,   вказали на методи профілактики грізної хвороби.

          

         Підсумовуючи роботу конференції, очільник Товариства Червоного Хреста району висловив надію, що здобуті знання  юні волонтери донесуть учнівським колективам,одноліткам, друзям і знайомим, пропагуючи здоровий спосіб життя, милосердя і доброту.

Яндекс.Метрика