Медики отримали інформаційні матеріали від проекту USAID RESPECT

 

Інформацію – в маси! З цим гаслом розпочали новий рік втілювачі проекту USAID RESPECT у Черкасах. Не тільки донести інформацію про ВІЛ/СНІД до кожного медика, а й закріпити матеріал наочністю – одна із форм роботи у рамках проекту. 
 Не просто провести тренінг для медичних працівників з формування толерантного ставлення до ЛЖВ, та представників груп найвищого розвитку і забути – ми намагаємось зробити комфортнішою роботу лікарів. На кожному тренінгу медики отримують у подарунок халати і флеш-накопичувачі з повною інформацією з тренінгу: закони, інструкції, політики, алгоритми переадресації та контакти кабінетів довіри. Це як маленьке заохочення і нагадування застосовувати набуті знання на практиці, – говорить координатор проекту Ірина Бірко.  А перед новорічними святами ми ще й поширили різноманітні інформаційні стенди, які нестимуть основні постулати в маси в приміщеннях самих медичних закладів.

Загалом для черкаських медиків проведено вже 11 тренінгів. На них вони вчаться толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих пацієнтів.

 

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Черкаського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»  і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Довідково:
Черкаське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» виконує проект «Толерантна медицина: Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах » за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках реалізації проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект RESPECT має на меті формування толерантного ставлення до представників груп найвищого ризику та людей, які живуть з ВІЛ, серед медичних працівників. Впровадження проекту у Черкаській області розпочато у вересні 2015 року.

 

 


 

 

 

Яндекс.Метрика