Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства – переповнений

Поки в Черкасах боряться з зимовою негодою, співробітники БО «Черкаська мережа» отримують тривожні дзвінки з проханнями надати притулок жінкам із дітьми, які опинилися на вулиці. Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства – переповнений. 

Багатьом охочим жінкам доводиться відмовляти.

Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства

У минулі вихідні пізно ввечері до адміністратора Жіночого кризового центру Анжеліки Бузовської звернулися працівники поліції з проханням поселити у центрі жінку з двома дітьми, яка в мороз фактично в домашніх капцях опинилася на вулиці. Довелося пояснити працівникам поліції, що в центрі вже проживає п’ятеро осіб. Однак іншого виходу не було – і в суботу пізно увечері жінку з дітьми поселили в офісному приміщенні БО «Черкаська мережа», оскільки місць у центрі вже не було.

– Я вдячна нашій поліції, вони привезли маму з дітьми до нас в центр, допомогли занести в офіс ліжечко для малюка, зібрали його. Я бачила турботу справжніх чоловіків і захисників. Забрали мене з дому, щоб я поселила, оскільки це вже був пізній вечір, і відвезли додому, – розповідає адміністратор Жіночого кризового центру для постраждалих від домашнього насильства Анжеліка Бузовська.

Разом із тим, БО «Черкаська мережа» очікує виділення грошей із міського бюджету на ремонт нового двоповерхового приміщення, в який би переїхав Жіночий кризовий центр.

– Зараз багатьом жінкам ми змушені відмовляти. А надворі ж зима, мороз. Це дуже важко робити. Крім нас, наданням притулку жінкам із дітьми, які часто навіть без документів враз опиняються на вулиці, в місті не займається ніхто. Сподіваємось, що депутати скоро звернуть увагу на проблему та виділять обіцяні кошти на ремонт, – говорить соціальний працівник БО «Черкаська мережа» Олена Зелик.

Телефон для тих, хто потребує допомоги або хоче допомогти Жіночому кризовому центру для постраждалих від домашнього насильства: 0936680246 (Анжеліка, адміністратор центру)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *