БО «Черкаська мережа» взяла під опіку 17-річну породіллю

Знайти гроші та придбати найнеобхідніші речі для новонародженої дитини, а також ліків, допомогти із транспортуванням з пологового будинку додому – це все вдалося соцпрацівникам БО «Черкаська мережа». Неповнолітній породіллі, яка під час постановки на облік дізналася про свій ВІЛ-статус, потрібна була допомога і психологічна, і матеріальна. 

І співробітники благодійної організації вчасно з’явилися, щоб виконати цю місію.

Матеріальна допомога неповнолітній матері
Речі куплені для молодої мами
Зображення дитячого харчування та іграшки куплених для молодої мами
Дитяче харчування та іграшки куплені для молодої мами

– Їй 17. Вона малозабезпечена. Живе в Смілі. Йому 27. Зав’язалися стосунки, почали жити разом, – розповідає соціальний працівник БО «Черкаська мережа» Вікторія Круглова. – Вона завагітніла. І перед тим, як здавати всі аналізи, які потрібні вагітним, він щез. Зараз його й досі розшукує поліція. Однак аналізи дівчина здала. І тільки тоді зрозуміла, чому батько дитини втік – у неї виявили ВІЛ-статус. Попри те, що мама в дівчини вже похилого віку, вона підтримала дитину. Підтримали і ми. І от у січні – дитинка народилася.

Співробітники БО «Черкаська мережа» придбали все необхідне для малюка: одяг, підгузки, ліки. Продовжують тримати з нею контакт і наголошують: ВІЛ – не вирок, і завжди знайдуться люди, які подадуть руку підтримки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *