Проект: «Вільні від ВІЛ та туберкульозу!»

Модуль 1. Комплексні програми для осіб, що знаходяться у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Міністерства юстиції України.

  • Консультування та тестування на ВІЛ за ініціативою медичного працівника у виправних колоніях.

Мета: Надання доступу до якісного ДКТ та лікування, профілактики ризикованої поведінки серед ув’язнених.

  • Консультування та тестування на ВІЛ за ініціацією медичного працівника у виправних колоніях засуджених з ризикованою поведінкою

Мета: Надання доступу до якісного ДКТ та лікування, профілактики ризикованої поведінки серед ув’язнених з груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ.

  • Формування прихильності до антиретровірусного лікування та психосоціальна підтримка ВІЛ-позитивних ув’язнених

Мета: Формування прихильності до лікування АРТ, що призведе до покращення стану здоров’я ВІЛ-позитивних ув’язнених та зниження відсотку розповсюдженості ВІЛ.

  • Забезпечення безперервності лікування ВІЛ-інфекції у осіб, які звільняються з місць позбавлення волі

Мета: Забезпечення безперервності лікування ВІЛ-інфекції у осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

Модуль 5. Лікування ВІЛ, догляд та підтримка

  • Реалізація комплексних програм виявлення ВІЛ у статевих партнерів та близького оточення ЛЖВ, ЛВІН та представників інших уразливих до ВІЛ груп

Мета: Метою проекту є залучення статевих партнерів ЛЖВ до послуг з консультування і тестування на ВІЛ , збільшення активної диспансерної групи ЛЖВ, забезпечення доступу до АРТ лікування та зниження ризикованої поведінки задля досягнення цілей 90-90-90.

  • Комплексний супровід ЛЖВ з метою формування прихильності до АРТ та медичних послуг

Мета: доведення до активної диспансеризації та формування прихильності до лікування, що призведе до покращення стану здоров’я ВІЛ-позитивних клієнтів проекту та зниження відсотку розповсюдженості ВІЛ серед мешканців Черкаської області.

  • Залучення ЛВІН до медичних ВІЛ-сервісів та формування стійкої прихильності до лікування ВІЛ

Мета: профілактика передачі ВІЛ у середовищі ЛЖВ-СІН та формування прихильності до системи медичних послуг, у тому числі до активної диспансеризації з приводу лікування ВІЛ-інфекції.

Модуль 3: Профілактика ВІЛ серед чоловіків, які мають секс з чоловіками.

  • Надання базового пакету послуг профілактики для ЧСЧ на базі вуличних та стаціонарних пунктів, аутріч-маршрутів, мобільних амбулаторій (МА).

Мета: Зниження поширеності ВІЛ-інфекції, сифілісу, гепатиту В і С та туберкульозу серед чоловіків, що практикують секс з чоловіками, зміна сексуальної поведінки на більш безпечну, шляхом надання комплексних послуг з профілактики та покращення доступу до послуг діагностики та лікування ВІЛ, туберкульозу, сифілісу, гепатитів В, С, раннього призначення АРВТ, а також догляду та підтримки.