Дитячий центр

Дитячий центр «Теремок» – 2018

  • Реалізовано проект «Openspace» (відкритий простір) та створено клуб особистісного та професійного зростання для дітей та підлітків 10-17 років, направлений на сприяння становленню та розвитку дітей. Проектом охоплено 100 дітей. В рамках реалізації проекту було започатковано «Школу становлення особистості», яка включала 12 тренінгових занять за для дітей та підлітків.
  • 21 дитину оздоровлено в виїзному дитячому таборі. Найактивніші підлітки за сприяння Корпусу Миру в Україні отримали можливість відвідати дитячий табір в Закарпатті.
  • У рамках проекту «Mini-OHALLOW» 25 дітей відвідали просвітницько-розважальний комплекс Зерно-Ленд, що на Чигиринщині, с. Івківці.
  • 25 дітей відвідали черкаський зоопарк. Під час проведення екскурсії мами/опікуни дітей мали можливість спілкуватися з висококваліфікованим психологом.
  • Проведено 6 одноденних таборів вихідного дня «Mini-OHALLOW». Програма розроблена волонтерами Корпусу Миру в співпраці з працівниками дитячого центру «Теремок» для ВІЛ-позитивних дітей та дітей із сімей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД, також для дітей/підлітків та їх батьків, які потрапили в складні життєві обставини. Програма включала арт-терапевтичні, психологічні та розвиваючі заняття.
  • Активісти, волонтери та підлітки мали можливість взяти участь у тренінгах на теми репродуктивного здоров’я, проведення груп взаємодопомоги, молодіжного лідерства, надання соціальних та медичних послуг підліткам та молоді з числа груп ризику з урахуванням гендерного підходу, Першому національному форумі, організованому підлітковим об’єднанням TINERZIZER.
  • Щотижневе відвідування дітей та підлітків, які перебувають в Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері з різноманітними майстер-класами, аніматорами та виставами від Черкаського драматичного театру ім. Т. Шевченка, що загалом становить 52 відвідування.
  • 247 дітей отримали послуги з денного перебування та харчування в дитячому центрі «Теремок».