У Черкасах дві благодійні організації об’єднаються

19 липня відбулася значна подія, яка розпочала нову сторінку у нашій спільній історії протидії розповсюдженню ВІЛ у

Черкаській області, що ще раз підтверджує наш девіз «Нічого для нас без нас!».

Розпочато процес об’єднання двох потужних Черкаських організацій – БО «Від серця до серця» та БО «Черкаська мережа», які поєднуються в одну організацію БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ”.

Результатом об’єднання стало обрання нового складу членів Правління та нову Голову правління існуючої БО «Черкаська мережа». Головою правління стала Наталя Несват, її заступницею Олена Стрижак та третьою членкинею правління Ольга Мардарь.

«До кінця 2018 року ми поєднаємо наші ресурси для напрацювання нових адвокаційних напрямків, розширимо пункти надання послуг зі зменшення шкоди, догляду та підтримки та покращення життя людей, які живуть із ВІЛ. Це початок ще потужнішої співпраці та роботи у сфері подолання ВІЛ у Черкаській області. Для мене велика честь бути лідером команди, яка об’єднує сильних людей та професіоналів своєї справи», – говорить Наталія Несват.

Зауважимо, організації продовжують роботу у звичайному режимі та надають послуги, як і раніше до кінця грудня 2018 року. Про будь-які зміни будемо повідомляти через інформування у соцмережах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *